Kultowe modele obuwia Nike

Kultowe modele obuwia Nike

Firma Nike to światowej klasy producent obuwia, odzieży i sprzętu sportowego. Jego pozycja na rynku jest od wielu lat niezachwiana i wyznacza trendy w branży. Ich produkty dzięki wysokiej jakości oraz udanym kampaniom reklamowym osiągnęły ogromny, komercyjny sukces oraz stały się rozpoznawalne na całym świecie. Noszenie obuwia marki Nike stało się w wielu kulturach wyznacznikiem wyczucia stylu.

Dodatkowo ceny produktów są relatywnie wysokie, co wiąże się z wysokim statusem materialnym posiadaczy takiego obuwia. Jednak nie jest to trefna inwestycja. Obuwie tego producenta oprócz wysokiej jakości posiada również gwarancję, z której klient zawsze może skorzystać.

Jakie są więc najpopularniejsze modele obuwia Nike? Jeżeli chodzi o buty lifestylowe, prym wiodą najprawdopodobniej kultowe już Nike Air Max 90 (http://sklep.adrenaline.pl/pol_m_marki-kolekcje-_nike_Air-Max-7096.html). Na ich punkcie na początku oszaleli przedstawiciele kultury hiphopowej, po latach ich popularność urosła na tyle, że stały się elementem garderoby niejednej blogerki modowej. Zasłynęły głównie dzięki wygodzie z jaką się je nosi. Specjalnie zaprojektowana podeszwa amortyzuje wszelkie wstrząsy związane z chodzeniem. Dzięki temu noszenie tego modelu daje poczucie stąpania w powietrzu, co sugeruje nam nazwa.

Innym modelem Air Max’ów, są popularne Nike Air Max 1. Nieco różnią się od dziewięćdziesiątek, przede wszystkim kształtem. Jednak ani trochę nie ustępują jakością wykonania ani komfortem noszenia. Oba modele są niezwykle popularne w internetowych sklepach z obuwiem. Modele są dostępne zarówno w wersji męskiej jak i damskiej.

Ostatnim modelem, o którym warto wspomnieć jest obuwie Nike Air Max Thea. To najmłodszy z rodziny modeli Air Max. Obniżony profil tych butów wyznacza nowe trendy na rynku obuwia sportowego. Razem z równie popularnym modelem Nike Roshe One stały ostatnim krzykiem mody wśród mody ulicznej, ale są również łączone z stylizacjami typu high fashion. Przy odpowiednim wyczuciu można je połączyć nawet z kobiecymi maxi sukienkami. Wszystkie chwyty dozwolone!

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>