Czas na sport. Czas na modę

Czas na sport. Czas na modę

Sport to zdrowie! To powtarzane ciągle i ciągle przez wszystkich zdanie, bardzo szybko mogłoby się znudzić. Gdyby nie to, że znudzić się praktycznie nie może. A nie może, dlatego że sport to niesamowita przygoda. W dodatku przygoda, która poprowadzić nas może ku zdrowiu i dobremu samopoczuciu.

Nie wstydź się ćwiczyć

Czasami mamy wrażenie, że najwyższa pora już coś zmienić w naszym życiu. Wstać z fotela i zabrać się za siebie. Zacząć ćwiczyć. Regularne ćwiczenia fizyczne to w końcu gwarancja wielu rzeczy: lepszej kondycji (koniec z zadyszkami po wejściu na trzecie piętro!), lepszego zdrowia i lepszej sylwetki. Zwłaszcza ten ostatni powód jest bardzo istotny. Głównie dlatego, że dla większości ćwiczących – zarówno kobiet, jak i mężczyzn, to właśnie on stanowi główny cel i główną motywację w jednym.

Jednak jeżeli mamy nadwagę, nasza sylwetka daleka jest od idealnej – możemy wstydzić się wyjść i zacząć ćwiczyć. Wstydzimy się ludzkich spojrzeń, czasem nieprzychylnych komentarzy i znaczących chichotów. Nie należy się tym przejmować. Ludzie zawsze będą gadać. A przecież osoba, która wstała z wygodnego fotela i wyszła spoza swojej strefy komfortu po to, by zacząć ćwiczyć i osiągnąć swój cel – zdrową i piękną sylwetkę, już wygrała. Już osiągnęła sukces i to niebagatelny sukces.

Sport jest modny

Nie da się ukryć, że uprawianie sportu w dzisiejszych czasach jest modne. A jest to moda, którą należy lansować, ponieważ jest modą dobrą i użyteczną. A do sportu potrzeba też odpowiedniego ubioru. I również tu wkracza moda (sprawdź: http://sklep.adrenaline.pl/pol_m_kobieta_odziez-7110.html).

Odzież sportowa damska to wcale nie rozciągnięte, brzydkie i szare dresy. To odzież kolorowa i taka, w której pokazać się nie jest wstydem, a powodem do dumy. Bo uprawianie sportu jest powodem do dumy, jak każda dobra rzecz, którą dla siebie robimy.

A jeżeli odzież fitness, którą na siebie ubieramy, dodatkowo przyciąga w naszą stronę spojrzenia pełne uznania i zachwytu – mamy dodatkową motywację do tego, by ćwiczyć. Każda z nas przecież chce czuć się piękną, a w odpowiednim stroju to możliwe.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>